Dręczą Cię jakieś myśli, które mimo nieustającego odpychania wracają jak bumerang i wpływają na odczuwanie permanentnego smutku czy złości? Nie możesz się przez nie skupić na pracy, nauce?

A może masz problem w porozumieniu się z ludźmi? Nikt nie rozumie Twoich potrzeb, najbliżsi mają do Ciebie pretensje, zbyt często kłócisz się z przyjaciółmi?

Zawsze miałeś problem z odkrywaniem przed ludźmi tego co pieczołowicie przez lata głęboko skrywałeś a jednocześnie właśnie teraz przyszedł moment, w którym czujesz, że jeśli nie pozbędziesz się choć części tego balastu to po prostu wybuchniesz, rozpadniesz się na kawałki?

Przytłaczają Cię jakieś uczucia, stoisz przed podjęciem ważnej decyzji albo coś Cię niepokoi?

A może zawsze byłeś silny, odpowiednio na wszystko przygotowany, z doskonałymi planami alternatywnymi na różne trudne sytuacje aż nagle coś pękło, coś się zmieniło? Z jakiegoś niezrozumiałego dla Ciebie powodu nie potrafisz się odnaleźć w swoim świecie, pogubiłeś się?

Masz opracowany plan rozwoju ale okazało się, że wygląda on ładnie tylko na papierze?

Jeśli Twoje odpowiedzi na te pytania są twierdzące, to jest to najlepszy pomysł na zgłoszenie się do psychologa w Lublinie. Niech obawa przed psychoterapią nie powstrzyma Cię od zwrócenia się po pomoc. Być może wystarczy Ci rozmowa z kimś spoza kręgu Twojej rodziny czy przyjaciół, z kimś, kto zapewni Ci dyskrecję i zrozumienie. Tematów może być wiele, a pomoc doświadczonego lubelskiego psychologa może okazać się zbawienna w skutkach.

Psycholog / Psychoterapeuta Katarzyna Stadejek