Nazywam się Katarzyna Stadejek, oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną i wsparcie psychoterapeutyczne w Lublinie. Zajmuję się pomaganiem i towarzyszeniem ludziom w przeżywaniu trudnych życiowych momentów, dokonywaniu pozytywnych zmian w swoim życiu, pozbywaniu się nawyków utrudniających codzienne funkcjonowanie i czerpanie z niego radości. Podczas spotkań gwarantuję atmosferę spokoju, szacunku i bezpieczeństwa, zapewniam absolutną dyskrecję.

Jestem psychologiem, psychoterapeutą. Prowadzę diagnozę, konsultacje i poradnictwo psychologiczne. Moją pasją jest psychoterapia, zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych. W swojej pracy prezentuję podejście integracyjne łącząc najefektywniejsze metody terapii. Daje to możliwość dostosowania technik i sposobów pracy do oczekiwań pacjentów i zgłaszanych problemów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach z zakresu psychoterapii. Moja praca podlega systematycznej superwizji, między innymi w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Posiadam kompetencje trenerskie oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu umiejętności psychospołecznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

 

Wykształcenie:

 • Instytut Psychologii Zdrowia, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
  Kierunek: profesjonalna szkoła psychoterapii (4 – letnie studia podyplomowe)
 • Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie
  Kierunek: doradztwo zawodowe (studia podyplomowe)
 • Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie
  Kierunek: psychoterapia i poradnictwo (roczne szkolne)
 • Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie
  Kierunek: psychologia (studia magisterskie)
 • Szereg szkoleń z zakresu psychoterapii i poradnictwa psychologicznego