Nazywam się Katarzyna Stadejek, oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapię w Lublinie. Zajmuję się pomaganiem i towarzyszeniem ludziom w przeżywaniu trudnych życiowych momentów, dokonywaniu pozytywnych zmian w swoim życiu, pozbywaniu się nawyków utrudniających codzienne funkcjonowanie i czerpanie z niego radości. Podczas spotkań gwarantuję atmosferę spokoju, szacunku i bezpieczeństwa, zapewniam absolutną dyskrecję.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Prowadzę konsultacje psychologiczne, a moją pasją jest psychoterapia. Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych prowadząc własny gabinet psychoterapeutyczny od 2012 roku.  W swojej pracy prezentuję podejście integracyjne łącząc najefektywniejsze metody terapii. Daje to możliwość dostosowania technik i sposobów pracy do specyfiki pacjentów i zgłaszanych problemów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych kursach i szkoleniach z zakresu psychoterapii. Moja praca podlega systematycznej superwizji.

Posiadam kompetencje trenerskie oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i warsztatów z zakresu umiejętności psychospołecznych.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty.

Wykształcenie:

 • Instytut Psychologii Zdrowia, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
  Kierunek: profesjonalna szkoła psychoterapii (4 – letnie studia podyplomowe)
 • Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie
  Kierunek: doradztwo zawodowe (studia podyplomowe)
 • Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie
  Kierunek: psychoterapia i poradnictwo
 • Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie
  Kierunek: psychologia (studia magisterskie)
 • Szereg szkoleń z zakresu psychoterapii i poradnictwa psychologicznego